Salon Fryzjerski Laurent
Stylista
Opole
user
pro
1
["www.laurent-opole.pl"]
[["email","krona@interia.pl"]]

Stylista Salon Fryzjerski Laurent, Opole

Każdy — zarówno kobieta, jak i mężczyzna — w tym szczególnym dniu chcą wyglądać wyjątkowo pięknie. Przecież to ICH DZIEŃ- wspaniały i niepowtarzalny. Wybór odpowiedniego salonu urody, który sprosta oczekiwaniom przyszłych Państwa Młodych nie jest rzeczą łatwą. My zapraszamy do skorzystania z usług Salonu Fryzur „LAURENT”, gdzie stworzymy urzekający makijaż i wyjątkową fryzurę- spełnimy Wasze marzenia o pięknym wyglądzie! Do dzieła!

Etap, który kończy ślubne przygotowania to makijaż. Warto zasięgnąć opinii makijażystki, która indywidualnie dobierze kolorystykę i rodzaj makijażu. Powinien pasować zarówno do typu urody jak i ubioru Panny Młodej. Makijaż ślubny jest jednym z najtrudniejszych, ponieważ musi on łączyć cechy makijażu dziennego, fotograficznego i wieczorowego. Dlatego prócz kolorystyki niezmiernie ważne są: jakość kosmetyków i umiejętność ich nakładania. Pamiętajmy, iż makijaż ślubny to jeden z najważniejszych makijaży w naszym życiu. Nasz wygląd w tym dniu zapamiętają wszyscy. Zostanie utrwalony na zdjęciach i filmach, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby w tym dniu wyglądać i czuć się wyjątkowo pięknie. Stylizacji ślubnej (makijaż i fryzura) można poddać się na miejscu w salonie LAURENT. Wtedy też można skorzystać z 10% rabatu na cały komplet.

Podstawa to zdrowe, lśniące, dobrze ostrzyżone włosy. Wśród czesań ślubnych nadal królują koki, które uwspółcześnione nowymi technikami i kosmetykami, są idealną bazą dla welonów, ślubnych stroików, diademów lub żywych kwiatów. Fryzury ślubne powinny być wyjątkowe i dostojne, tak jak wyjątkowy jest dzień ślubu. Nie mogą jednak zdominować sylwetki. Dlatego ważne są wcześniejsze konsultacje i dobór odpowiedniego uczesania.